OVISTA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
OVISTA, UAB

OVISTA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Savanorių pr. 180
LT-03154, Vilnius, Lituani
+370 52404 940
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 124561548
Kodi vat: 245615412
Ss code siguruesi: 62505
Ore pune
I-V 9:00-17:00
VI 9:00-17:00

- OVISTA, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Degët


PAMINKLAI IŠ GRANITO,  parduotuvė, UAB OVISTA
PAMINKLAI IŠ GRANITO, parduotuvė, UAB OVISTA
Ozo g. 32, LT-07150
Vilnius, Lituani
rodyklė
lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi OVISTA, UAB Karte biznesi